Oglądasz: Aktualności

Budowa domu nad rzeką

Budujemy!

Już kilka miesięcy temu ruszyła budowa jednego z naszych domów. Prosta, nowoczesna willa nad rzeką zaczyna nabierać już konkretnych kształtów.

Pozwolenie na budowę dla Domu nad rzeką

Pozwolenie na budowę dla Domu nad rzeką

W ostatnich dniach uzyskaliśmy pozwolenie na budowę dla jednego z naszych ostatnich projektów. Dom nad rzeką to zlokalizowany na efektownej, ale również wymagającej działce pod Szczecinem z niezwykłym widokiem na Odrę.

Projekt domu, Bezrzecze, Police

Projekt podmiejskiej willi

Prezentujemy nasz najnowszy projekt – koncepcję podmiejskiej willi zlokalizowanej na obrzeżach Szczecina.

Dom na skarpie niedaleko Szczecina

Dom na skarpie

Dom na skarpie to kolejny z projektów nad którym pracujemy. Trudna, wymagająca, ale niezwykle urokliwa i inspirująca działka. Dużo zieleni, efektowne ukształtowanie terenu i 10-metrowa skarpa. Marzenie wielu klientów, na pewno również ciekawy i wymagający temat dla projektantów.

Projekt domu w Szczecinie

Dom półpiętrowy w Szczecinie

Nasz najnowszy projekt – dom Szczecinie został zaprojektowany dla młodego małżeństwa z dwójką dzieci. Marzeniem inwestorów było uzyskanie możliwie największej powierzchni ogrodu, w którym rodzina spędza większość czasu. Planowana realizacja – 2018 rok. Nie możemy się doczekać!

Projekt apartamentowca w Międzyzdrojach

Projekt konkursowy apartamentowca nad morzem

Prezentujemy naszą kolejną koncepcję konkursową wykonaną w pracowni w ostatnich miesiącach. Przedmiotem konkursu był projekt Apartamentowca w jednym w najpopularniejszych nadmorskich polskich kurortów.

Kościół na osiedlu Nowe Żerniki we Wrocławiu. Projekt konkursowy: DISM Architekci

Projekt konkursowy kościoła na osiedlu Nowe Żerniki we Wrocławiu

Prezentujemy naszą koncepcję konkursową budynku kościoła rzymsko-katolickiego na osiedlu Europejskiej Stolicy Kultury Nowe Żerniki we Wrocławiu. Nie wygraliśmy. Walczymy dalej!

DISM Architekci - Dom dwuspadowy

Nasz najnowszy projekt – Dom dwuspadowy!

Nasz najnowszy projekt domu dla rodziny aktywnej – klasyczna i zamknięta forma domu z dwuspadowym dachem w naszej interpretacji.

DISM Architekci - Domy Przyszłości

Występ w programie telewizyjnym „Domy Przyszłości” pokazującym najciekawsze domy w Polsce

Miło nam poinformować, iż jako twórca portalu internetowego zostałem zaproszony do udziału w nowym programie telewizyjnym Dwójki. „Domy Przyszłości” to nowy program poświęcony najciekawszym domom jednorodzinnym w Polsce.

DISM Architekci - Dom pośród drzew

Nasz najnowszy projekt – „Dom pośród drzew”

Prezentujemy wybrany kadr naszego najnowszego projektu – „Dom pośród drzew”, czyli dom w lesie. Wkrótce więcej informacji.

Radosnych świąt!

Wesołych i radosnych Świąt Wielkanocnych, wszystkim naszym byłym oraz przyszłym klientom, a także wszystkim współpracownikom, życzy zespół DISM Architekci!

DISM Architekci - Publikacje

Publikacje naszych projektów

Drodzy Klienci, dodaliśmy na naszej stronie dział – Publikacje – w którym możecie Państwo zapoznać się z wybranymi wpisami i artykułami poświęconymi naszym projektom.

Bądź z nami na bieżąco!

Chcesz być na bieżąco z naszymi najnowszymi projektami? Polub nasz firmowy profil na Facebooku lub dodaj nas do kręgów na portalu Google+!  

DISM Architekci - Dom na tarasie

Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt, a także dużo zdrowia, szczęścia i samych kreatywnych pomysłów w Nowym Roku, życzy zespół DISM Architekci.

DISM Architekci - Nowa strona

Nowa strona DISM Architekci

Skończyliśmy prace nad naszą stroną! Od teraz mogą Państwo przeglądać nasze projekty w wygodny i przejrzysty sposób, zarówno na komputerach, jak również tabletach i telefonach.

Scroll Up