Oglądasz: Aktualności

Budowa Domu z widokiem

Dom z widokiem – budowa.

Dom z widokiem to nasz kolejny projekt bryły wpisanej w stromą skarpę, to także nasz kolejny projekt domu z widokiem nad rzekę.

Dom Lewitujący pod Poznaniem w trakcie budowy

Dom Lewitujący pod Poznaniem w trakcie budowy

Dom Lewitujący pod Poznaniem to dość nietypowy projekt – dość prosty, a jednocześnie dynamiczny z punktu widzenia formy, przy tym skomplikowany i wymagający konstrukcyjnie. Budowa idzie szybko, a goła konstrukcja intryguje już dzisiaj.

Nowoczesne stodoły pod Szczecinem

Dom blisko natury w trakcie realizacji

Dom blisko natury na obrzeżach Szczecina to kolejny z naszych projektów w trakcie realizacji.

Dom 2 nowoczesne stodoły pod Szczecinem

Dom 2 Stodoły w budowie

Lato to dobry czas na budowę, i na krótki wypad rowerem za miasto. Weekendowy trening można też połączyć z wizytą na placu budowy. Poniżej zdjęcia z kolejnej realizacji…

Nowoczesny dom pod Szczecinem

Zdjęcia z budowy domu w Kurowie

Dom w Kurowie to kolejny nasz projekt będący w trakcie realizacji. Otoczenie domu to ciche, spokojne osiedle ze zróżnicowaną zabudową – w dużej części tradycyjną, ale w jego sąsiedztwie powstają już również nowoczesne i ciekawe bryły.

Dom Lewitujący z pozwoleniem na budowę

Projekt Domu Lewitującego uzyskał pozwolenie na budowę, jego realizację planuje się w 2023 roku.

Dom na Klifie w trakcie budowy

Dom na Klifie – budowa

Dom na Klifie powstaje na malowniczo usytuowanej działce pod Szczecinem. Duże różnice w ukształtowaniu terenu i niczym niezakłócony widok na wodę.

Dom Nowoczesna Stodoła

Dom Zagrodowy z pozwoleniem na budowę

Właśnie odebraliśmy decyzję o pozwoleniu na budowę dla Domu Zagrodowego pod Koszalinem. 

Nowoczesny dom z widokiem na rzekę

Dom z widokiem z pozwoleniem na budowę

Dom z widokiem to nasz kolejny projekt nowoczesnej bryły na skarpie, to także nasz kolejny projekt domu z widokiem nad rzekę. Kilka tygodni temu odebraliśmy pozwolenie na budowę – w najbliższym czasie rusza budowa.

Dom pod lasem na finiszu

Dom pod lasem na finiszu!

Prawdziwa zima w tym roku zaczęła się dosyć szybko. Adekwatnie do widoków za oknami – dom pod lasem w zimowej scenerii. Nowoczesna willa wykończona płytami ze spieku i…

Nowoczesny dom na skarpie

Dom na skarpie w trakcie realizacji

Dom na skarpie w trakcie realizacji. Piękna, ale trudna działka i nasza czarna bryła zanurzona w zieleni nad opadającym stromo terenem.

Nowoczesne parterowy dom pod Koszalinem

Dom parterowy z pozwoleniem na budowę

Ostatnie miesiące były dla nas intensywne. Dom pod Koszalinem to jeden z naszych aktualnych projektów. I właśnie otrzymał pozwolenie na budowę. Inwestorzy już gotowi, budowa rusza lada dzień!

Budowa domu nad rzeką

Budujemy!

Już kilka miesięcy temu ruszyła budowa jednego z naszych domów. Prosta, nowoczesna willa nad rzeką zaczyna nabierać już konkretnych kształtów.

Pozwolenie na budowę dla Domu nad rzeką

Pozwolenie na budowę dla Domu nad rzeką

W ostatnich dniach uzyskaliśmy pozwolenie na budowę dla jednego z naszych ostatnich projektów. Dom nad rzeką to zlokalizowany na efektownej, ale również wymagającej działce pod Szczecinem z niezwykłym widokiem na Odrę.

Projekt domu, Bezrzecze, Police

Projekt podmiejskiej willi

Prezentujemy nasz najnowszy projekt – koncepcję podmiejskiej willi zlokalizowanej na obrzeżach Szczecina.

Dom na skarpie niedaleko Szczecina

Dom na skarpie

Dom na skarpie to kolejny z projektów nad którym pracujemy. Trudna, wymagająca, ale niezwykle urokliwa i inspirująca działka. Dużo zieleni, efektowne ukształtowanie terenu i 10-metrowa skarpa. Marzenie wielu klientów, na pewno również ciekawy i wymagający temat dla projektantów.

Projekt domu w Szczecinie

Dom półpiętrowy w Szczecinie

Nasz najnowszy projekt – dom Szczecinie został zaprojektowany dla młodego małżeństwa z dwójką dzieci. Marzeniem inwestorów było uzyskanie możliwie największej powierzchni ogrodu, w którym rodzina spędza większość czasu. Planowana realizacja – 2018 rok. Nie możemy się doczekać!

Projekt apartamentowca w Międzyzdrojach

Projekt konkursowy apartamentowca nad morzem

Prezentujemy naszą kolejną koncepcję konkursową wykonaną w pracowni w ostatnich miesiącach. Przedmiotem konkursu był projekt Apartamentowca w jednym w najpopularniejszych nadmorskich polskich kurortów.

Kościół na osiedlu Nowe Żerniki we Wrocławiu. Projekt konkursowy: DISM Architekci

Projekt konkursowy kościoła na osiedlu Nowe Żerniki we Wrocławiu

Prezentujemy naszą koncepcję konkursową budynku kościoła rzymsko-katolickiego na osiedlu Europejskiej Stolicy Kultury Nowe Żerniki we Wrocławiu. Nie wygraliśmy. Walczymy dalej!

DISM Architekci - Dom dwuspadowy

Nasz najnowszy projekt – Dom dwuspadowy!

Nasz najnowszy projekt domu dla rodziny aktywnej – klasyczna i zamknięta forma domu z dwuspadowym dachem w naszej interpretacji.

DISM Architekci - Dom pośród drzew

Nasz najnowszy projekt – „Dom pośród drzew”

Prezentujemy wybrany kadr naszego najnowszego projektu – „Dom pośród drzew”, czyli dom w lesie. Wkrótce więcej informacji.

Radosnych świąt!

Wesołych i radosnych Świąt Wielkanocnych, wszystkim naszym byłym oraz przyszłym klientom, a także wszystkim współpracownikom, życzy zespół DISM Architekci!

DISM Architekci - Publikacje

Publikacje naszych projektów

Drodzy Klienci, dodaliśmy na naszej stronie dział – Publikacje – w którym możecie Państwo zapoznać się z wybranymi wpisami i artykułami poświęconymi naszym projektom.

Bądź z nami na bieżąco!

Chcesz być na bieżąco z naszymi najnowszymi projektami? Polub nasz firmowy profil na Facebooku lub dodaj nas do kręgów na portalu Google+!  

DISM Architekci - Dom na tarasie

Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt, a także dużo zdrowia, szczęścia i samych kreatywnych pomysłów w Nowym Roku, życzy zespół DISM Architekci.

DISM Architekci - Nowa strona

Nowa strona DISM Architekci

Skończyliśmy prace nad naszą stroną! Od teraz mogą Państwo przeglądać nasze projekty w wygodny i przejrzysty sposób, zarówno na komputerach, jak również tabletach i telefonach.

Scroll Up