Jesteśmy zespołem architektów ze Szczecina z wieloletnim doświadczeniem. Zajmujemy się projektowaniem obiektów w różnej skali na terenie całej Polski. Wykonujemy opracowania projektowe zarówno dla klientów indywidualnych, jak również firm, przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. Przede wszystkim zależy nam na tworzeniu oryginalnych i niebanalnych projektów.

Zdobywaliśmy doświadczenie zawodowe w kilku pracowniach architektonicznych, współpracując w wielobranżowych zespołach przy projektach domów jednorodzinnych, obiektów handlowo-usługowych, kompleksów biurowo-mieszkalnych, hoteli i pensjonatów, jak również hal przemysłowych.


DISM Architekci, Szczecin

Biuro


Zespół biura projektowego DISM Architekci tworzą Tomasz Melnicki oraz Tomasz Sobiecki. Przy każdym z projektów, w zależności od jego skali oraz lokalizacji, dobierany jest wielobranżowy zespół  – konstruktorów, projektantów instalacji elektrycznych, instalacji sanitarnych oraz wentylacji.


Tomasz Melnicki
Architekt


Tomasz  Melnicki to miłośnik nowoczesnej i ambitnej architektury. Pracował przy każdego typu projektach, od indywidualnych projektów domów jednorodzinnych, poprzez obiekty hotelowo-usługowe, kompleksy mieszkalne, na obiektach przemysłowych kończąc. Kiedy nie projektuje,  tworzy serwis Archinea.pl – jeden z czołowych portali w Polsce, prezentujący każdego tygodnia najciekawsze projekty autorstwa polskich architektów oraz projektantów wnętrz. Czytelnikami portalu są architekci, pasjonaci architektury oraz inwestorzy i osoby zainteresowane najnowszymi inwestycjami z polskich miast, a od 2020 roku prezentuje nowoczesną architekturę i najciekawsze projekty wnętrz także na łamach serwisu Onet.pl – największego portalu w Polsce.


Tomasz Sobiecki
Architekt


Tomasz Sobiecki zdobywał doświadczenie pracując przez wiele lat w wielobranżowych zespołach szczecińskich pracowni realizując projekty mieszkaniowe, usługowe oraz przemysłowe na terenie Szczecina oraz jego okolic, a także zapewniając wsparcie formalno-prawne niezbędne do uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę oraz innych dokumentów potrzebnych do udanej realizacji inwestycji.


DISM Architekci - Logo