Oglądasz: Indywidualne projekty nowoczesnych domów

Dom z Trzech Brył - Ponadczasowa bryła na obrzeżach miasta

Dom z Trzech Brył

Dom z Trzech Brył powstał dla bardzo sympatycznej młodej pary z trójką dzieci. Budynek o powierzchni prawie 300 metrów kwadratowych we współczesnym stylu nawiązuje do klasycznej formy domu.

Nowoczesny Dom pod lasem

Dom pod lasem

Dom pod lasem to projekt nowoczesnej willi o powierzchni prawie 400 metrów kwadratowych, zlokalizowanej na działce przy granicy z laskiem.

Dom podmiejski

Dom Podmiejski to projekt willi zlokalizowanej na obrzeżach miasta, na wzniesieniu z widokiem na Odrę.

Dom na obrzeżach miasta

Dom na granicy

Dom na obrzeżach miasta powstał dla inwestorki marzącej o mieszkaniu blisko lasu, która docelowej działki szukała przez kilka lat.

Dom Lewitujący pod Poznaniem

Dom Lewitujący

Dom Lewitujący stanie na terenie niewielkiej wsi niedaleko Poznania. Z terenu działki inwestora roztacza się niezwykły widok na pobliskie jezioro. W tym kontekście powstanie dom prosty w formie, ale na pewno nietypowy.

Dom Nowoczesna Stodoła

Dom Zagrodowy

Dom pod Koszalinem, dzięki swojej formie, pomimo powierzchni prawie 400 metrów kwadratowych, nie przytłacza skalą, zachowując swój skromny, ale współczesny charakter.

Dom z widokiem

Dom z widokiem to nasz kolejny projekt nowoczesnej bryły na skarpie, to także nasz kolejny projekt domu z widokiem nad rzekę. 

Nowoczesne parterowy dom pod Koszalinem

Dom parterowy

Dom pod Koszalinem to nowoczesna, parterowa bryła. Na jednym poziomie udało się rozplanować cały program funkcjonalny i zmieścić wygodną część dzienną, a także w układzie budynku wydzielić część nocną rodziców oraz część przeznaczoną dla najmłodszych mieszkańców domu – dorastających dzieci inwestorów.

Nowoczesny dom nad rzeką

Dom nad rzeką

Dom nad rzeką to prosta bryła o współczesnych kształtach. Zlokalizowany jest na urokliwej działce z widokiem na Odrę, niedaleko Szczecina. Projekt domu powstał dla młodej rodziny z dziećmi otwartej na współczesne, proste formy.

Projekt nowoczesnego domu na skarpie pod Szczecinem

Dom na skarpie

Dom na skarpie usyutowany jest na malowniczo ukształtowanej działce w okolicach Szczecina.

Dynamiczna stodoła

Dom nad morzem to projekt willi o powierzchni ponad 300m2 zlokalizowanej w popularnej nadmorskiej miejscowości na urokliwej działce z wiekową wierzbą.

Nowoczesny dom na wzniesieniu

Dom na wzniesieniu

Dom na wzniesieniu to koncepcja willi zlokalizowanej na trudnej działce ze znacznymi różnicami terenu pod Szczecinem. Duże różnice wysokości stanowią jednak nie tylko wyzwanie, ale także atut w kształtowaniu ciekawej architektury.

Willa w Bezrzeczu

Willa podmiejska

Willa podmiejska to projekt domu o powierzchni ponad 300 metrów kwadratowych, zlokalizowanego na obrzeżach Szczecina.

Projekt domu w Szczecinie

Dom półpiętrowy w Szczecinie

Dom Półpiętrowy zlokalizowany na osiedlu Gumieńce w Szczecinie został zaprojektowany dla młodego małżeństwa z dwójką dzieci. Marzeniem inwestorów było uzyskanie możliwie największej powierzchni ogrodu, w którym rodzina spędza większość czasu.

Miejska nowoczesna willa zaprojektowana przez szczecińskie biuro

Miejska willa

Projekt nowoczesnej miejskiej willi zlokalizowanej na obrzeżach miasta.

Nowoczesne domy: "Dom ze skosem na skarpie"

SKOS | Dom na skarpie

Dom usytuowany na skarpie o dynamicznej formie inspirowanej ukształtowaniem terenu.

Projekt nowoczesnego domu. Autorzy: DISM Architekci, Szczecin

Dom nad wodą

Projekt domu pod Szczecinem z malowniczym widokiem na tereny zalewowe.

Dom na przestrzał - Nowoczesny dom jednorodzinny. Projekt: DISM Architekci

Dom na PRZESTRZAŁ

Projekt nowoczesnego domu dla rodziny wielopokoleniowej.

Nowoczesny dom ze stromym dachem. Projekt: DISM Architekci

Dom DWUSPADOWY

Dom o tradycyjnej formie z dwuspadowym, stromym dachem we współczesnej interpretacji.

Nowoczesny dom nad morzem. Projekt: DISM Architekci

Dom NAD MORZEM

Projekt domu nad morzem o futurystycznej formie.

Nowoczesny dom z płaskim dachem. Projekt: DISM Architekci

Dom DREWNIANY z płaskim dachem

Dom z płaskim dachem i drewnianą elewacją zlokalizowany w krajobrazie polskiej wsi.

"Dom Biały" - Nowoczesny dom z płaskim dachem. Projekt: DISM Architekci

Dom PROSTY

Projekt domu o prostej, współczesnej i minimalistycznej formie.

Nowoczesne domy - Dom ze skośnym dachem. Projekt: DISM Architekci

Dom SZARY ze skośnym dachem

Koncepcja domu z klasycznym dwuspadowym dachem we współczesnym wydaniu.

Nowoczesne domy - Dom na tarasie. Projekt: DISM Architekci

Dom NA TARASIE

Projekt dużego domu z nietypowym tarasem.

Czarny dom

CZARNY Dom

Projekt domu o dynamicznej formie z intrygującą, czarną elewacją.

Nowoczesne domy - Dom na wąskiej działce, Poznań. Projekt: DISM Architekci

Dom 3 POZIOMY

Dom usytuowany na wąskiej i podłużnej działce.

Nowoczesne domy - Dom w górach. Projekt: DISM Architekci

Dom GÓRSKI

Dom o nieregularnym, dynamicznym kształcie inspirowanym rysunkiem gór.

Nowoczesne domy - Dom w Szczecinie z płaskim dachem. Projekt: DISM Architekci

Dom w Szczecinie

Mały dom jednorodzinny z płaskim dachem.

Indywidualne projekty domów


W zespole pracowni DISM Architekci zależy nam przede wszystkim na współpracy z wymagającymi klientami, szukającymi ambitnych rozwiązań przestrzennych oraz na tworzeniu oryginalnych projektów budynków mieszkalnych i usługowych.

Przestrzeń działań naszego biura projektowego ze Szczecina to przede wszystkim indywidualne projekty domów. Projekty nowoczesnych domów to wymagające zlecenia. Własny dom jest spełnieniem marzeń każdej rodziny, a jego budowa często wiąże się z wieloma stresującymi sytuacjami. Staramy się, aby każdy z naszych budynków przede wszystkim spełniał oczekiwania i ambicje przyszłych użytkowników oraz mieszkańców, w ciekawy sposób przekładając ich marzenia na język architektoniczny. Satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza. Wierzymy, że każdy z projektów może wnieść coś nowego, odzwierciedlając przy tym indywidualny charakter domu oraz jego mieszkańców.  Do wszystkich klientów podchodzimy w indywidualny sposób, mając na uwadze rzeczywiste potrzeby, pomysły i marzenia. Według nas, w tym tkwi również przewaga indywidualnych projektów domów.

Nieruchomość szyta na miarę


Zindywidualizowane projekty są dostosowane przede wszystkim do potrzeb jego przyszłych użytkowników, w optymalny sposób wykorzystują walory danej lokalizacji, zapisy miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego czy decyzji o warunkach zabudowy oraz inne lokalne uwarunkowania. Żaden projekt typowy nie da takiego efektu i satysfakcji, jak wspólnie wypracowany z architektem koncept domu. Do tego namawiamy wszystkich klientów marzących o własnej rezydencji.

Projekty nowoczesnych domów to nie tylko ciekawa forma architektoniczna i efektowne opakowanie budynku. To także indywidualnie zaprojektowany układ funkcjonalny domu zapewniający wygodę jego mieszkańcom, wykorzystujący walory danej lokalizacji, ekonomicznie zaprojektowana konstrukcja budynku oraz inne rozwiązania instalacyjne i energetyczne zapewniające komfort mieszkania. Nasze projekty konsultujemy z projektantami konstrukcji, instalacji sanitarnych, wentylacji i instalacji elektrycznych oraz architektami wnętrz w kolejnych fazach opracowania projektu – od zaawansowanej koncepcji, poprzez projekty budowlany, na projektach wykonawczych kończąc. Przy opracowaniu projektów domów współpracujemy z doświadczonymi projektantami również w zakresie nowoczesnych technologii, jak np. systemy inteligentnego sterowania budynkiem czy nowoczesne systemy wentylacji.

Najważniejszy jest pomysł


Nowoczesne domy są coraz bardziej popularniejsze w Polsce. Świadczy o tym faktyczne zainteresowanie klientów oraz coraz częstsze publikacje w mediach, nie tylko tych branżowych. Wierzymy, że projekty indywidualnych domów, jak również ich realizacja, nie muszą być drogie lub też droższe od standardowych domów jednorodzinnych zalewających nasze otoczenie. Liczy się pomysł. A indywidualnie zaprojektowany dom, który optymalnie wykorzystuje możliwości danej działki oraz uwzględnia tryb życia jego mieszkańców pozwala często na realne oszczędności.

Jesteśmy pasjonatami nowoczesnej architektury. Zależy nam na tworzeniu oryginalnych i odważnych koncepcji domów jednorodzinnych, przede wszystkim jednak – uwzględniając możliwości naszych klientów, walory działki przeznaczonej pod budowę i oddających charakter jego przyszłych mieszkańców. Do każdego z projektów przystępujemy po rozmowie z klientem, wizji lokalnej oraz przeprowadzonej analizie uwzględniającej możliwości zabudowy dla danej działki.

Co najbardziej lubimy w pracy nad każdym z projektowanych przez nas budynków? Zdecydowanie proces pracy nad koncepcją domu, od którego zaczyna się dalsza przygoda. Od pierwszej rozmowy słuchamy naszych klientów, ich pomysłów i wizji, na podstawie których tworzymy na etapie późniejszych prac spójny koncept domu. Każdy kolejny projekt, niezależnie od wielkości i lokalizacji, jest dla nas wyzwaniem.

Nasze projekty domów były już publikowane na łamach branżowych mediów, prezentujących najciekawsze projekty nowoczesnych rezydencji w Polsce – m.in. w serwisach: WhiteMAD, PLN Design, Info Architekta, Idea Domu, HouseMarket oraz na stronie Najlepsze Domy. Chętnie podejmiemy współpracę i opracujemy dla Państwa indywidualny projekt domu.


Zachęcamy do współpracy
DISM Architekci

Scroll Up