Oglądasz: Projekty konkursowe

Projekt apartamentowca w Międzyzdrojach

Apartamentowiec nad morzem

Projekt apartamentowca nad polskim morzem przygotowany na potrzeby konkursu inwestorskiego.

Kościół na osiedlu Nowe Żerniki we Wrocławiu. Projekt konkursowy: DISM Architekci

Kościół na osiedlu Nowe Żerniki we Wrocławiu

Koncepcja konkursowa architektoniczno-urbanistyczna kościoła rzymsko-katolickiego na osiedlu Europejskiej Stolicy Kultury Nowe Żerniki we Wrocławiu.

Projekt wieży widokowej w Dubaju

DUBAJ | Wieża widokowa

Koncepcja konkursowa wieży widokowej w Dubaju – nowej ikony niezwykłego miasta.

Bargework - Projekt budynku biurowego na wodzie

BARGEWORK | Biuro na wodzie

Projekt wodnego obiektu biurowo-szkoleniowego Bargework.

Projekty konkursowe


Wierzymy, że udział w konkursach architektonicznych pozwala nam na poszerzanie własnych horyzontów. Rywalizacja z zespołami i wybitnymi architektami z całego kraju lub świata jest dla naszego biura projektowego doskonałą motywacją. Konkurs pozwalają także na tworzenie śmiałych wizji, które zostaną ocenione przez profesjonalne jury. Każdy konkurs to także próba zmierzenia się z nowym zadaniem, nowymi problemami i specyfiką danej lokalizacji. Zadania stawiane uczestnikom konkursów są bardzo zróżnicowane i złożone. Bierzemy w nich udział po to, aby się sprawdzić i zaproponować jak najciekawsze rozwiązania w ramach wytycznych konkursowych.

Regularne branie udziału w podobnych inicjatywach jest nie tylko cennym doświadczeniem, które można potem wykorzystywać w normalnej pracy, ale też głosem w dyskusji na temat potencjalnych rozwiązań dla każdej inwestycji. Każda konkurs to także nieoceniana szansa zdobycia ciekawego zlecenia i nowego doświadczenia.

Scroll Up