Oglądasz: Indywidualne projekty nowoczesnych domów

Dom nad rzeką pod Szczecinem

Dom nad rzeką

Dom nad rzeką to projekt domu zlokalizowanego w okolicach Szczecina, na urokliwej działce z widokiem na Odrę.

Willa w Bezrzeczu

Willa podmiejska

Willa podmiejska to projekt domu o powierzchni ponad 300 metrów kwadratowych, zlokalizowanego na obrzeżach Szczecina.

Projekt domu w Szczecinie

Dom półpiętrowy w Szczecinie

Dom Półpiętrowy zlokalizowany na osiedlu Gumieńce w Szczecinie został zaprojektowany dla młodego małżeństwa z dwójką dzieci. Marzeniem inwestorów było uzyskanie możliwie największej powierzchni ogrodu, w którym rodzina spędza większość czasu.

Dom na skarpie

Dom na skarpie

Dom na skarpie usyutowany jest na malowniczo ukształtowanej działce w okolicach Szczecina.

Miejska nowoczesna willa zaprojektowana przez szczecińskie biuro

Miejska willa

Projekt nowoczesnej miejskiej willi zlokalizowanej na obrzeżach miasta.

Nowoczesne domy: "Dom ze skosem na skarpie"

SKOS | Dom na skarpie

Dom usytuowany na skarpie o dynamicznej formie inspirowanej ukształtowaniem terenu.

Projekt nowoczesnego domu. Autorzy: DISM Architekci, Szczecin

Dom nad wodą

Projekt domu pod Szczecinem z malowniczym widokiem na tereny zalewowe.

Dom na przestrzał - Nowoczesny dom jednorodzinny. Projekt: DISM Architekci

Dom na PRZESTRZAŁ

Projekt nowoczesnego domu dla rodziny wielopokoleniowej.

Nowoczesny dom ze stromym dachem. Projekt: DISM Architekci

Dom DWUSPADOWY

Dom o tradycyjnej formie z dwuspadowym, stromym dachem we współczesnej interpretacji.

Nowoczesny dom nad morzem. Projekt: DISM Architekci

Dom NAD MORZEM

Projekt domu nad morzem o futurystycznej formie.

Nowoczesny dom z płaskim dachem. Projekt: DISM Architekci

Dom DREWNIANY z płaskim dachem

Dom z płaskim dachem i drewnianą elewacją zlokalizowany w krajobrazie polskiej wsi.

"Dom Biały" - Nowoczesny dom z płaskim dachem. Projekt: DISM Architekci

Dom PROSTY

Projekt domu o prostej, współczesnej i minimalistycznej formie.

Nowoczesne domy - Dom ze skośnym dachem. Projekt: DISM Architekci

Dom SZARY ze skośnym dachem

Koncepcja domu z klasycznym dwuspadowym dachem we współczesnym wydaniu.

Nowoczesne domy - Dom na tarasie. Projekt: DISM Architekci

Dom NA TARASIE

Projekt dużego domu z nietypowym tarasem.

Czarny dom

CZARNY Dom

Projekt domu o dynamicznej formie z intrygującą, czarną elewacją.

Nowoczesne domy - Dom na wąskiej działce, Poznań. Projekt: DISM Architekci

Dom 3 POZIOMY

Dom usytuowany na wąskiej i podłużnej działce.

Nowoczesne domy - Dom w górach. Projekt: DISM Architekci

Dom GÓRSKI

Dom o nieregularnym, dynamicznym kształcie inspirowanym rysunkiem gór.

Nowoczesne domy - Dom w Szczecinie z płaskim dachem. Projekt: DISM Architekci

Dom w Szczecinie

Mały dom jednorodzinny z płaskim dachem.

Indywidualne projekty domów


W zespole pracowni DISM Architekci zależy nam przede wszystkim na współpracy z wymagającymi klientami, szukającymi ambitnych rozwiązań przestrzennych oraz na tworzeniu oryginalnych projektów budynków mieszkalnych i usługowych.

Przestrzeń działań naszego biura projektowego ze Szczecina to przede wszystkim indywidualne projekty domów. Projekty nowoczesnych domów to wymagające zlecenia. Własny dom jest spełnieniem marzeń każdej rodziny, a jego budowa często wiąże się z wieloma stresującymi sytuacjami. Staramy się, aby każdy z naszych budynków przede wszystkim spełniał oczekiwania i ambicje przyszłych użytkowników oraz mieszkańców, w ciekawy sposób przekładając ich marzenia na język architektoniczny. Satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza. Wierzymy, że każdy z projektów może wnieść coś nowego, odzwierciedlając przy tym indywidualny charakter domu oraz jego mieszkańców.  Do wszystkich klientów podchodzimy w indywidualny sposób, mając na uwadze rzeczywiste potrzeby, pomysły i marzenia. Według nas, w tym tkwi również przewaga indywidualnych projektów domów.

Nieruchomość szyta na miarę


Zindywidualizowane projekty są dostosowane przede wszystkim do potrzeb jego przyszłych użytkowników, w optymalny sposób wykorzystują walory danej lokalizacji, zapisy miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego czy decyzji o warunkach zabudowy oraz inne lokalne uwarunkowania. Żaden projekt typowy nie da takiego efektu i satysfakcji, jak wspólnie wypracowany z architektem koncept domu. Do tego namawiamy wszystkich klientów marzących o własnej rezydencji.

Projekty nowoczesnych domów to nie tylko ciekawa forma architektoniczna i efektowne opakowanie budynku. To także indywidualnie zaprojektowany układ funkcjonalny domu zapewniający wygodę jego mieszkańcom, wykorzystujący walory danej lokalizacji, ekonomicznie zaprojektowana konstrukcja budynku oraz inne rozwiązania instalacyjne i energetyczne zapewniające komfort mieszkania. Nasze projekty konsultujemy z projektantami konstrukcji, instalacji sanitarnych, wentylacji i instalacji elektrycznych oraz architektami wnętrz w kolejnych fazach opracowania projektu – od zaawansowanej koncepcji, poprzez projekty budowlany, na projektach wykonawczych kończąc. Przy opracowaniu projektów domów współpracujemy z doświadczonymi projektantami również w zakresie nowoczesnych technologii, jak np. systemy inteligentnego sterowania budynkiem czy nowoczesne systemy wentylacji.

Najważniejszy jest pomysł


Nowoczesne domy są coraz bardziej popularniejsze w Polsce. Świadczy o tym faktyczne zainteresowanie klientów oraz coraz częstsze publikacje w mediach, nie tylko tych branżowych. Wierzymy, że projekty indywidualnych domów, jak również ich realizacja, nie muszą być drogie lub też droższe od standardowych domów jednorodzinnych zalewających nasze otoczenie. Liczy się pomysł. A indywidualnie zaprojektowany dom, który optymalnie wykorzystuje możliwości danej działki oraz uwzględnia tryb życia jego mieszkańców pozwala często na realne oszczędności.

Jesteśmy pasjonatami nowoczesnej architektury. Zależy nam na tworzeniu oryginalnych i odważnych koncepcji domów jednorodzinnych, przede wszystkim jednak – uwzględniając możliwości naszych klientów, walory działki przeznaczonej pod budowę i oddających charakter jego przyszłych mieszkańców. Do każdego z projektów przystępujemy po rozmowie z klientem, wizji lokalnej oraz przeprowadzonej analizie uwzględniającej możliwości zabudowy dla danej działki.

Co najbardziej lubimy w pracy nad każdym z projektowanych przez nas budynków? Zdecydowanie proces pracy nad koncepcją domu, od którego zaczyna się dalsza przygoda. Od pierwszej rozmowy słuchamy naszych klientów, ich pomysłów i wizji, na podstawie których tworzymy na etapie późniejszych prac spójny koncept domu. Każdy kolejny projekt, niezależnie od wielkości i lokalizacji, jest dla nas wyzwaniem.

Nasze projekty domów były już publikowane na łamach branżowych mediów, prezentujących najciekawsze projekty nowoczesnych rezydencji w Polsce – m.in. w serwisach: WhiteMAD, PLN Design, Info Architekta, Idea Domu, HouseMarket oraz na stronie Najlepsze Domy. Chętnie podejmiemy współpracę i opracujemy dla Państwa indywidualny projekt domu.


Zachęcamy do współpracy
DISM Architekci

Scroll Up